Вигодівля індоуток в господарстві наших родичів виглядала так: купили маленьких індоутяток – таких милих і смішних пухнастиків. Приготували двоє вузеньких і довгеньких коритець металевих для води і для пшона, в які підсипали пшоно і підливали водичку. Як трохи підростуть – замість пшона треба давати дерть кукурудзяну і пшеничну. І завжди повинна бути водичка. Як ще підростуть – терли кормовий буряк і гарбуз спочатку на дрібну тертушку, а пізніше на крупну. Також окремо варили дрібну картоплю у лушпинні, воду злити, потовкти, змішати з гарбузом і буряком, присипати комбікормом із пшениці і кукурудзи, ще потовкти, щоб перемішалось. Так вже годувати весь час. Не можна давати їжу прокисшу. Ще потрібно давати травичку і кропиву. Маленьким – різати ножиком. Так само годувати також курей, гусей і утят.
Дорослі птахи треба щоб ходили по подвір’ю і паслись – шукали те, що їм подобається. Як таких умов немає – траву і кропиву кидати в загорожу. Індоуткам, уткам і гусям ставили в дворі невисоку, але широку ємність з водою, щоб вони могли залазити і плавати.
Приємного господарювання! 😊
Більше про дбайливе ставлення та догляд за тваринами у домашньому господарстві на нашому сайті https://lyudmila-burgan.com.ua/dbajlivij-gospodar/